מכירות    
  073-2636063       
       
תמיכה    
  073-2636002        


 

ווצאפ למכירות
Download AnyDesk

אודות מיניסופט הנדסת תוכנה

צוות מיניסופט הנדסת תוכנה 2016

מיניסופט הנדסה תוכנה בע"מ הינה חברה המציעה מגוון פתרונות מתקדמים לכל סוגי העסקים בתחום ניהול העסק, הנהלת חשבונות ועוד. עיקר פעילות החברה הינה פיתוח והנדסת תוכנה, מתן שירותים ללקוח, פיתוח ופתרונות תוכנה לכל צורך.

החברה החלה את דרכה בשנת 1983 על ידי אריה ניידר ז"ל. לימים בשנת 2014 נרכשה החברה על ידי יזם ואיש עסקים מופלא שהשקיע בחברה המון משאבים. שינוי מהותי זה  אפשר את התרחבות החברה והתפתחותה, הן מבחינה טכנולוגית, הן מבחינת המשאבים והן מבחינת כוח האדם.

על החברה מנצח ארז גולן, איש יקר, מקצועי ומיומן שכבר חולל שינויים חיוביים מן היסוד, החברה מונה כיום עשרות עובדים אשר כולם אנשי מקצוע מן השורה, מנהלי חשבונות, יועצי מס, רואי חשבון, עורכי דין, מתכנתים ומהנדסים.

בשנה האחרונה חברת מיניסופט עברה ל"בית מיניסופט", בניין שבבעלותה, בהשקעה של מיליוני שקלים. המבנה מודרני ומכיל בתוכו ציוד טכנולוגי חדיש, מתקדם ונרחב המאפשר את הרחבת הפעילות הטכנולוגית בתחום הפיתוח וההנדסה, מתן אפשרויות העזרה ללקוח, מערך השיווק ועוד. כל השינויים הללו הובילו את החברה למקומות גבוהים מאוד. לחברה אלפי לקוחות מרוצים ונאמנים כבר שנים.

מחלקות החברה

מחלקת פיתוח

המעניקה שירותי פיתוח שונים ובניהם פיתוחים לפי דרישות הלקוח. כמו כן מחלקה זו אחראית על שדרוגי התכנה והעדכונים בה.

מחלקת הטמעה

המעניקה שירותי הטמעה בהתאם לדרישות וצורכי הלקוח והעסק בתכנה.

מחלקת התמיכה

המעניקה שירותי תמיכה ומענה לקהל לקוחות החברה. מרכז התמיכה של החברה מפותח ומתקדם מסוגו ומותאם לצרכי תמיכה מרוחקת.

מחלקת התמיכה הבכירה

המעניקה שירותי פתרונות תמיכה מורכבים הדורשים טיפול מיוחד.

מחלקת הדרכה

המעניקה שירותי הדרכה ללקוחות בחברתם, בטלפון ובחדר ההדרכות אשר נמצא בחברה.

מחלקת התקנות

המעניקה שירותי התקנות ושדרוגים שוטפים ללקוחות.

מחלקת הנהלת חשבונות

המעניקה שירותי הנהלת חשבונות בנושאים כספיים והחוזים מול לקוחות החברה.

מחלקת שיווק ואינטרנט

האחראית על מערך שיווק החברה והאינטרנט.

מוצרי החברה המשווקים

תוכנת "קוד בינה" - תוכנה זו הינה תוכנת האם של החברה, תוכנה מלאה לניהול העסק, להנהלת חשבונות מלאה. התוכנה עומדת בתקנים מחמירים של רשויות המס ומעניקה פתרונות ומענה לכל צרכי העסק.

תוכנת "קוד קופה חכמה" - תוכנה זו הינה תוכנה לעמדת מכירה הפועלת בטכנולוגיה מתקדמת ומותאמת למסכי מגע. התוכנה עובדת בתיאום מלא מול הבק אופיס "קוד בינה". התוכנה מסוגלת לעבוד במצב לא מקוון דבר המעניק לה את היתרון של שרידות במצבים שהאינטרנט נופל או להצבה בדוכנים.

תוכנה למוסכים - נותנת פתרון מושלם לניהול מוסכים, מעקב אחרי טיפול הרכב, היסטוריית רכבים ועוד...

תוכנה לניהול תחנת מוניות - נותנת מענה מלא לתחנות מוניות הכולל מסלולים, מחירים ללקוח, תעריף 2, משלוחים, מאגר נהגים ועוד.

תוכנה לניהול שעון נוכחות - מערכת העוזרת לבעל העסק לסדר בקלות וביעילות את מערך העובדים בעסק, מתחברת לשעוני החתמה, כרטיסים, עמדות מחשבים וקופות.

תוכנה להצהרת הון - מאפשרת עריכה, השוואה והפקה של הצהרות הון, מושלמת למשרדי רואי חשבון ויועצי מס.

האני מאמין של החברה

במיניסופט אין צורך בתוכנות רבות בכדי לענות על צרכיו השונים של בית העסק. אנו מאמינים כי עבודה על תוכנה אחת מרכזית ולה תוספות ומודולים שונים מייעלים את עבודת בית העסק ובכך חוסכים לבעל העסק זמן, משאבים שונים וכסף רב. מתוך אמונה זו אנו, מיניסופט, מאפשרים לכל לקוח שלנו לבקש פיתוחים שונים העונים באופן אישי לצורכי בית העסק שלו במקביל לפיתוחים הכללים של חברתנו. החברה מאמינה כי עליה להתקדם ולהתפתח בהתאם לצרכי הלקוח והעסק ובהתאם להתפתחות הקדמה בעולם. על כן שומרת החברה על קידמה טכנולוגית ומבצעת פיתוחים רבים תוך שמירה על ידידותיות התוכנה והשימוש בה. עם זאת חשוב לנו ביותר לתת את התמיכה המקצועית והיעילה ביותר ללקוח, לכן אנו מעמידים לרשותך צוות מקצועי ומיומן שיסייע לך בכל עניין ודבר. כמובן חשוב לנו כנותני שירות לעמוד לרשותך במקרים דחופים גם מעבר לשעות הפעילות ובזמנים חריגים. ובאמצעות הצוותים הבכירים והמהנדסים אפשר להיות רגועים שאנו נהיה פה בשבילך גם במקרים חריגים.

Go to top