מכירות    
  073-2636063       
       
תמיכה    
  073-2636002        


 

ווצאפ למכירות
Download AnyDesk

המודולים שלנו

מודול יבוא

מודול יבוא

מודול יבוא הינו מודול ייעודי לרישום פעולות היבוא בצורה מהירה וידידותית. מודול זה רושם את פקודות היומן ומנהל את טובין העסק. במודול זה מסמכים שונים ולהם יעדים שונים. בעת הפקת מסמכי היבוא ניתן לקבל מידע רב על מלאי הטובין בעסק ועוד. כמו כן במודול זה מנגנון לבניית דוחות בהתאם לצורכי בית העסק.

מודול מלאי

מודול מלאי

מודול ניהול מלאי הינו מודול המנהל את מלאי טובין העסק. מודול זה מציע ומאפשר ניהול מלאי אוטומטי מן מסמכי המכר והרכש של המודולים וכן ניהול מלאי על ידי תעודות יציאה וכניסה והעברה בין מחסני העסק של הטובין. כמו כן ביצוע ספירת מלאי הן בצורה ידנית והן באמצעות מסופוני מלאי. מודול זה מאפשר לבעל העסק לדעת בכל זמן נתון מה המלאי של טובין העסק מה ערכו הכספי ועוד באמצעות דוחות מובנים רבים.

מודול רכש

מודול רכש

מודול רכש הינו מודול אשר רושם את כל פעולות העסק אל מול ספקיו. במודול זה מסמכי רכש רבים המאפשרים את רישומם, רישום פקודות יומן אוטומטיות , ניהול מלאי לטובין העסק וכן המלצה להזמנת רכש. כמו כן ישנם מסמכים אשר לא מנהלים רישום הנהלת חשבונות ומלאי בהתאם לייעודם לדוגמה הצעת מחיר והזמנת רכש. במודול זה ישנו מנגנון ייחודי לבניית מסמכים בהתאמה אישית. 

מודול שיווק

מודול שיווק

מודול השיווק הינו מודול אשר רושם את כל פעולות העסק אל מול לקוחותיו. במודול זה מסמכי מכר רבים המאפשרים את רישומם, רישום פקודות יומן אוטומטיות וניהול מלאי לטובין העסק. כמו כן יש מסמכים שלא מנהלים מלאי והנהלת חשבונות בהתאם לייעודם לדוגמה הצעת מחיר. במודול זה ישנו מנגנון ייחודי לבניית מסמכים בהתאמה אישית לפי צורכי בית העסק.

Go to top