מכירות    
  073-2636063       
       
תמיכה    
  073-2636002        


 

ווצאפ למכירות
Download AnyDesk

חתימה דיגיטלית מאושרת

חתימה דיגיטלית מאושרת

מודול חתימה דיגיטלית מאושרת

מודול חתימה דיגיטלית מאושרת פותח במטרה לתת פתרון לשליחת מסמכים מאובטחים במייל. חברת "מיניסופט הנדסת תוכנה בע"מ" הינה החברה היחידה שפיתחה מודול חתימה דיגיטלית מסוג זה וברשותה מנגנון אוטומטי בתוך מערכת ה"קוד בינה".

מנגנון זה מאפשר שליחת מסמכים עם חתימה דיגיטלית מאושרת ע"י גורם מאשר מוסמך (ComSign) במייל. המנגנון הינו המנגנון היחידי שמאושר על ידי חברת Microsoft העולמית. שימוש בחתימה דיגיטלית מספק ללקוח אחריות משפטית מלאה שאכן החתימה המתקבלת היא מאובטחת ומבטיחה שהאדם המשתמש בחתימה זו מעברו השני של המסך זוהה בוודאות על ידי גורם מוסמך (גורם מאשר). וזאת בהתאם ל"חוק חתימה אלקטרונית התשס"א 2001".

ישנם היום המון כלים ליצירת חתימה דיגיטלית מאושרת וכאלו גם ללא עלויות, שימו לב כי הם לא חתומות ע"י "גורם מאשר" ולא מספקות אחריות משפטית ואינם קבילות לצורכי מע"מ, רשות לניירות ערך, למשרד הפנים ועוד...

היתרון בפיתוח המנגנון היחודי שלנו:

היתרון הוא עצום, יעיל ומהיר - פשוט שולחים את המסמך מתוך הקוד בינה אל מדפסת החתימה (מדפסת וירטאלית, אין צורך במדפסת נוספת) והופ 1..2..3... (רק 3 שניות) המסמך חתום באמצעות חתימה דיגיטלית מאושרת אצל הלקוח.

* אותו התהליך ללא המנגנון שלנו: יצירת מסמך כלשהו -> המרתו למסמך בפורמט pdf -> טעינת המסמך בתוכנת החיתום -> חתימה על המסמך-> כניסה למייל-> הקלדת כתובת מייל של הנמען -> צירוף המסמך החתום -> שליחה. תהליך זה לוקח לא פחות מכמה דקות.... ברור שברמת השימוש היומית זה תהליך לא היגיוני ומתקבל על הדעת. כמובן שבזבוז זמן ועלויות רבות.

מודול חתימה דיגיטלית מאושרת מציע

  • חסכון בזמן רב
  • חסכון ניכר בעלויות (דיו, נייר, זמן, ביול, בזבוז זמן בדואר...)
  • שליחת מסמך מאובטח וחתום ברמת אבטחה מן הגבוהות בעולם
  • מסמך שלא ניתן לשינוי וזיוף, כל שינוי ולו הקטן ביותר - מאבד את חתימת המסמך
  • ניתן לאמת כל מסמך חתום ע"י הדפדפן
  • עם כרטיס החתימה ניתן גם לדווח מע"מ באינטרנט
  • עלות עבור הכרטיס לצורך החתימה הדיגיטלית או דיווח מע"מ היא אחת.
חתימה דיגיטלית מאושרת

מידע נוסף אודות חתימה דיגיטלית מאושרת

Go to top