מכירות    
  073-2636063       
       
תמיכה    
  073-2636002        


 

ווצאפ למכירות
Download AnyDesk

תוכנות לניהול עסק

מאחורי כל עסק מצליח עומדת תוכנה לניהול עסק טובה. אצלנו במיניסופט הנדסת תוכנה תוכל למצוא תוכנות לניהול עסק בצורה נוחה וידידותית. גם אם יש לכם עסק קטן או בינוני כל עסק צריך תוכנה להנהלת חשבונות וניהול עסק שתעשה לו עבודה קלה ונוחה.

אצלנו במיניסופט תוכל למצוא מגוון של תוכנות כגון: תוכנה להנהלת חשבונות, תוכנה לניהול עובדים ותוכנה לניהול סוכני שטח. אלו הן רק חלק קטן ביותר מהתוכנות שלנו. אז אם אתם מחפשים תוכנה פשוטה ונוחה לתפעול כזאת שתקבלו תמיכה בכל זמן נתון הגעתם למקום הנכון!

תוכנה להצהרות הון

תוכנה להצהרת הון

תוכנת "קוד הון" מבית "מיניסופט הנדסת תוכנה בע"מ" הינה תוכנה להכנה ועריכת הצהרת הון. תוכנה זו  מציעה עבודת עריכה, השוואות והפקה הנעשים בצורה קלה ונוחה על גבי טופס דמוי הצהרת הון מקורי בהתאם לטופסי השלטונות. התוכנה תוכנה זו מתאימה למשרדי רואי החשבון, יועצי מס ומנהלי חשבונות המנהלים תיקים לעצמאיים וחברות.

תוכנה לקופה ממוחשבת

תוכנה לקופה ממוחשבת

"קוד יהלום" - תוכנה לקופה ממוחשבת, עמדת מכירה ממוחשבת, מבוססת על מערכת הנהלת חשבונות וניהול משרד אחורי של תוכנת "קוד-בינה" זו מאפשרת ניהול ושליטה בעסק מקומי ומרוחק. המערכת היא מן המתקדמות בישראל, ומאפשרת ביצוע עסקאות מהיר וידידותי למשתמש כמו כן ביצוע עסקאות מרובות באמצעי תשלום תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

תוכנה להנהלת חשבונות

תוכנה להנהלת חשבונות

"קוד בינה" הינה תוכנת הנהלת חשבונות המשמשת ככלי עבודה מתקדם ורב עצמה ההופך את עבודת הנהלת החשבונות וניהול העסק לפשוטה וקלה. "קוד בינה" הינה תוכנה לניהול חשבונות הנותנת מענה לכל צרכי העסק. קוד בינה הינה תוכנת ניהול חשבונות המאפשרת בקרה ושליטה מלאה על הנעשה בעסק בקלות ובידידותיות.

תוכנה לניהול שעות עובדים

תוכנה לניהול שעות עבודה

"קוד שעון" - תוכנה לניהול נוכחות שעות העובדים עם שעון נוכחות מובנה. מאפשרת קליטת שעות נוכחות באמצעים שונים והפקת דוחות, עם אפשרות להתחשב בשכר השעתי המוגדר מראש במערכת לעובד, וכן הגדרת חוזה שעות העבודה לכל עובד בנפרד. קוד שעון קלה וידידותית, זו עוזרת בניהול העובדים, המחלקות, שעון נוכחות, הפקת כרטיס חודשי ועוד.

תוכנה לניהול כספים

תוכנה לניהול כספים

תוכנת קוד בינה מאפשרת בקרה ופיקוח על הצד הפיננסי של העסק. תוכנה לניהול כספים כוללת אפשרויות רבות למעקב על תשלומים מלקוחות ולספקים וכן חובות לקוחות ולספקים. התוכנה מאפשרת קבלת מידע רב הן באמצעות הגדרות קלות ברמת משתמש המפעיל את המערכת והן באמצעות הפקת דוחות שונים. ניהול הכספים בעסק באופן פשוט ויעיל.

תוכנה למסופונים וסוכני שטח

תוכנה למסופונים וניהול סוכני שטח

מערכת מסופוני סוכני שטח מיועדת לעבודת אנשי שטח באמצעות אביזרי טכנולוגיה שונים- מסופונים ו/או טלפונים חכמים. הסוכן הנמצא בשטח עובד עם מסופון ובו רואה נתונים רבים On-line, מבצע הזמנות, רואה את מצב הגביה, המלאי ועוד. התקשורת עם סוכני השטח חייבת להיות רציפה לניהול עסק תקין. תוכנה זו מאפשרת לבצע זאת בקלות וביעילות.

תוכנה לניהול תזרים מזומנים

תוכנה לניהול תזרים מזומנים

בתוכנה לניהול תזרים מזומנים אפשרויות רבות לניהול תזרים מזומני העסק במהירות, בקלות ובנוחות. התוכנה מספקת דוחות תזרים מזומנים, הדוח הינו דוח כספי ולו חשיבות רבה בהתנהלות העסק. דוח זה עוזר לבעלי העסק לראות את מצב החברה מבחינת המזומנים שיש בה ועל פי נתוני הדוח לקבוע את עתידה והמשך פעילותו של בית העסק.

תוכנה לניהול משרד

תוכנה לניהול משרד

"קוד בינה" - תוכנה לניהול משרד מספקת פתרון מושלם לניהול משרד הנהלת חשבונות. בתוכנת ניתן להקים חברות רבות. לכל חברה ניתן להגדיר את סוג הנהלת החשבונות-חד צידית או כפולה. כמו כן לכל חברה ולכל משתמש יש מערכת הרשאות נפרדת זאת כדי לאפשר לבעל העסק שליטה מלאה בתוכנה ובעסק.

תוכנה לניהול תקציב

תוכנה לניהול תקציב

העבודה במודול ניהול תקציב מתבצעת באמצעות שימוש במסמכי רכש תקציב. אפשרויות להגדרת תקציב הרכש הינם לפי מחלקה או לפי סעיף תקציב בהתאם לצורכי בית העסק וללא קשר לכרטיסי הנהלת החשבונות השונים. במודול ישנו מנגנון להגדרת סוגי תקציב, סעיפי תקציב ומחלקות ללא ניהול חשבונות וניהול רכש.

Go to top