מכירות    
  073-2636063       
       
תמיכה    
  073-2636002        


 

ווצאפ למכירות
Download AnyDesk

מערכת קופה ממוחשבת

קופות ממוחשבות לעסקים

קופה ממוחשבת קומפקטית ומסוגננת בעלת יכולת עבודה על תוכנת הקופה וכן על ה-BackOffice במקביל. המאפיינים המעולים של הקופה הממוחשבת נועדו להבטיח ביצועים מעולים ובלתי מתפשרים לאורך זמן רב. קופה ממחושבת לעסק מציעה מודול מתקדם המעניק שלל אפשרויות עבור קופות ממוחשבות.

תוכנה להנהלת חשבונות

תוכנה להנהלת חשבונות

תוכנה להנהלת חשבונות מבית מיניסופט משמשת ככלי עבודה מתקדם ורב עצמה ההופך את ניהול החשבונות בעסק לפשוט וקל. "קוד בינה" הינה תוכנה לניהול עסק קטן או גדול המספקת מענה לכל צרכי העסק.

חתימה דיגיטלית מאושרת

חתימה דיגיטלית מאושרת comsign

מיניסופט הנדסת תוכנה הינה החברה היחידה אשר פיתחה מנגנון אוטומטי בתוך תוכנת "קוד בינה". מנגנון מתקדם המאפשר שליחת מסמכים חתומים אלקטרונית ומאושרים ע"י גורם מאשר מוסמך (comsign).

תוכנות לניהול עסק מבית מיניסופט הנדסת תוכנה

תוכנת קוד יהלום לקופה ממוחשבת

מערכת קופה ממוחשבת מתקדמת ומקצועית תוצרת כחול לבן. קופה ממוחשבת לעסק המשלבת הנדסת תוכנה מודרנית ברמה הגבוהה ביותר. נוחות וקלות הטמעה, התוכנה לקופה ממוחשבת מאפשרת הקמת מערכת מלאה המוכנה בתוך שעות ספורות.

תוכנה קוד שעון לניהול עובדים

מערכת "קוד שעון" הינה תוכנה לניהול עובדים קלה להפעלה. תוכנה לאיסוף וניהול שעות עבודה המאפשרת הפקת דוח נוכחות (שעון נוכחות) לעובד ע"פ חוזה אישי ,המוגדר על ידי בעל העסק, עד לרמה של חישוב סכום הברוטו לתשלום.

תוכנת קוד בינה להנהלת חשבונות

תוכנה להנהלת חשבונות הינה כלי עבודה מתקדם ההופך את ניהול החשבונות בעסק למהירה ויעילה. תוכנה לניהול עסקים קטנים, בינוניים או גדולים בעלת שלל אפשרויות להנהלת חשבונות באופן נוח וידידותי לכל משתמש.

קוד הון תוכנה להצהרת הון

תוכנת "קוד הון" פותחה במטרה לתת מענה לרואי חשבון ויועצי מס להגשת דוחות הצהרת הון עבור לקוחותיהם. מילוי הפרטים בדוח הצהרת ההון נעשה בצורה קלה וידידותית המותאמת לדוח השלטונות במבנה של 3 עמודים. תוכנה להצהרת הון בעלת תכונות רבות.

קוד מונית תוכנה לניהול תחנת מוניות

תוכנת "קוד-מונית" פותחה במטרה לתת פתרון מלא ויעיל לניהול תחנת מוניות. המערכת נוחה, פשוטה להפעלה וידידותית למשתמש.הכוללת תוכנת הנהלת חשבונות מלאה ומאושרת ע"י רשויות המס. מוטמע במערכת דוחות מעקב אחרי נהגים, לקוחות וספקים.

קוד הסעים והובלות תוכנה לניהול הסעים

תוכנה לניהול הסעים פותחה במטרה לתת פתרון מלא ויעיל לניהול חברות ההסעות וחברות הובלה. המערכת נוחה, פשוטה להפעלה וידידותית למשתמש. תכנה אחת הכוללת מודול ייעודי לניהול חברות הסעה/הובלה ותכנת הנהלת חשבונות מלאה ומאושרת ע"י רשויות המס.

תוכנה לניהול משרד והנהלת חשבונות

אם בעבר בתי עסק היו מחזיקים בפנקס חשבוניות בלוי עליו הם היו רושמים את שם הלקוח וסכום הרכישה, כיום הדבר שונה לחלוטין. תוכנה לניהול עסק מאפשרת לנו לקבל הרבה יותר מהפקת חשבוניות, פשוט לנהל את כל המידע של העסק, לקוחות, הזמנות, הוצאות, דוחות בקיצור הכל כולל הכל תחת קורת גג אחת. את התוכנות הללו ניתן למצוא בשתי אופציות; האחת היא רכישה של תוכנה להנהלת חשבוניות וניהול עסק כמוצר מדף, כלומר תוכנה שניתן לבצע בה שינויים ולהתאים אותה עבור סוג העסק שלכם. האופציה השנייה היא פשוט לפנות לחברת תוכנה לבנות תוכנה שכזאת בהתאם לדרישות העסק. מובן שהאופציה של תוכנה מוכנה עם ביצוע שינויים קטנים היא זולה יותר, אולם הכל עניין של צורך ודרישה ועד כמה תרצו להשקיע בה. 

תוכנה לניהול משרד והנהלת חשבונות

כל היתרונות של תוכנה לניהול חשבונות וניהל עסק

 

 

כל המידע במקום מרוכז אחד – בתוכנות אלה ניתן לנהל את כל הפעילות של העסק, בין אם מדובר על ניהול לקוחות, הזמנות, הוצאות, החתמת כרטיס של עובדים, הצעות מחיר, הזמנות עבודה, חשבוניות, משימות ועוד. כמו כן, ניתן להוסיף כמה משתמשים, כך שכל עובדי המשרד יוכלו לסנכרן ולראות את הנתונים על פי הרשאות המוגדרות עבורם מראש.

 

 

 
 

 

חיסכון בזמן – מכיוון שכל המידע מרוכז במקום אחד, ניתן בקלות לאתר כל מדי רצוי מבלי לעבור על כמות רבה של חשבוניות או טבלאות אקסל שונות המרכזות נתונים שונים. אם כך, וכלו לחסוך בזמן יקר ולנצל את הזמן לשיווק וטיפול בשירותי הליבה של החברה.

 

 

 

תוכנה ידידותית – תוכנות אלה הן ידידותיות למשתמש וניתן לעבור הדרכה קצרה בה כל עובדי המשרד ילמדו כיצד לתפעל את המערכת, מה גם שחברות המספקות את תוכנות אלה מציעות שירותי תמיכה בצ'אט, בטלפון או במייל, כך שניתן לקבל שירות על תפעול המערכת בעל זמן.

 

 

 

העברה מהירה של הדוחות לרואה חשבון – תוכנת הנהלת חשבוניות לעסקים מאפשרת העברה של המסמכים בצורה מהירה לרואה החשבון, ואף ניתן להקצות גישה לרואה עסקים או לעובד מטעמו כדי שיכנס לדוחות הנחוצים עבורו על ידי קוד וסיסמא.

 

פיתוח ישראלי

פיתוח ישראלי של תוכנה לניהול עסק

תאימות המערכת

 תוכנות לניהול עסק תוכנה להנהלת חשבונות מיניסופט הנדסת תוכנה

תוכנה לניהול עסק "קוד בינה" והמודולים תומכים בכל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט כולל שרתים

אישור תוכנה

תעודת רישום תוכנה
תעודת רישום תוכנה

Go to top